Kelionės

TOP šalys medaus mėnesiui Europoje. 1 Dalis
Roma, Italija.
 
Italijos sostinė nuostabiai graži vieta pasiblaškymui drauge su savo mylimuoju, ypač pėsčiomis. Traukite į senuosius miesto rajonus, pamatykite architektūrinį šedevrą – Koliziejų, nepamirškite paragauti nacionalinio pasididžiavimo – picų ir apsilankyti jaukiuose vietiniuose restoranėliuose, kurie paliks malonius prisiminimus. Dėl šių ir begalės kitų priežasčių Roma yra viena geriausių Jūsų medaus mėnesio krypčių.
 
Paryžius, Prancūzija.

 
Nieko nuostabaus, kad meilės sostinė yra viena iš geriausių vietų praleisti savo medaus mėnesį Europoje. Galėsite gėrėtis pradedant nuo jaukių gatvelių Montmartre iki Sacre Coeur, ar pasivaikščiojimo nuostabiuose miesto soduose, o minėti Luvro ar Eifelio bokšto turbūt net nereikia. Romantiškiausias miestas laukia Jūsų.
 
 
 
Venecija, Italija.
 
Tereikia įsivaizduoti romantišką pasiplaukiojimą gondola pritemusių šviesų prieblandoje vakare ir nebereikia svarstyti ar Venecija yra tobulas pasirinkimas.
 
 

Amsterdamas, Olandija.

 
Nors daugeliui tai vakarėlių kryptis, tačiau tai taip pat viena mėgstamiausių medaus mėnesių krypčių. Miesto gatvelės ir kanalai be abejonės sukurs nepakartojamą atmosferą, o pasivažinėjimas su dviračiais čia paliks tik geriausius prisiminimus.
 
 
 
Barselona, Ispanija
 
Negalite išsirinkti kur švęsti medaus mėnesį ? Renkatės tarp nuostabaus miesto ir romantiško poilsio paplūdimyje? Tuomet keliaukite į Barseloną ir gausite viską. Muziejai, Gaudi architektūra, Guell parkas, o vos panorėjus pailsinti kūną - malonus poilsis prie jūros.
 
Londonas, JK
 
Poros ieškančios kultūrinės veiklos ir renginių savo medaus mėnesiui, turėtų be abejonės rinktis Londoną. Čia surasite begalę nemokamų muziejų, parkų, maisto turgelių, pasiplaukiojimą Temzės upe, o klubų šėlsmas neleis nuobodžiauti naktimis.
 
Praha, Čekija.
 
Prahos gotikinis žavesys netruks suvilioti Jūsų. Nepakartojamas saulėlydžio stebėjimas ant Čarlzo tilto, Prahos pilis, rožių sodai ir kitos romantiškos vietos nepaliks abejingų.

Susisiekite