Kipras

Saulėtas oras ištisus metus, nepakartojamo grožio gamta, 10 tūkstančių metų skaičiuojanti krašto istorija ir pribloškiančios pakrantės su auksiniais paplūdimiais.
 
Pasak graikų mitų, meilės deivė Afroditė gimė Kipro paplūdimiuose, todėl nusiteikite romantiškoms atostogoms šioje 9 tūkstančių km² saloje. Jūsų naujajame rojaus kampelyje vyrauja vidutinis viduržemio klimatas, o saulė čia šviečia net 340 dienų per metus. Salos lankytojai gali ramiai ryte slidinėti Troodos kalnuose, o po pietų jau degintis saulėje paplūdimyje. Taigi, ko laukiate?
 
Šilčiausias pasitikimas
 
Kipriečiai garsėja savo draugiškumu ir vaišingumu. Nesvarbu kur keliausite saloje, visur galite tikėtis šiltos ir atpalaiduojančios atmosferos. Išbandykite daugybę vykstančių festivalių saloje ir tuo įsitikinsite patys. Renginiai ir šventės trunkančios visą naktį garantuos nepamirštamus prisiminimus iš šios kelionės. 
Vienas didžiausių vasaros festivalių yra Limassol alaus festivalis, vykstantis liepos mėnesį.
 
 
 
 
Paplūdimiai ir kraštovaizdžiai
 
Kipras vienų gražiausių paplūdimių ir kurortų gimtinė. Žydras vanduo, saulėtoji padangė, auksinės pakrantės ir egzotiniai kurortai. Garsiausi kurortai:  Paphos, Protaras, Ayia Napa, kiekvienas iš jų garantuos nepamirštamas atostogas ir poilsį. 
Fantastinio grožio kraštovaizdžiai leis mėgautis pasivaikščiojimais visus metus nuo kilimo į kalnus iki pasivaikščiojimo pakrante, o nuostabūs vietiniai kaimeliai ir daugybė nepakartojamo grožio bažnyčių tikrai neleis nuobodžiauti. 
 
Vietinė virtuvė
 
Kipro maistas yra tai, ką būtina išbandyti savo atostogų metu. Tipiška vietinė virtuvė yra susimaišiusi su Graikijos, Turkijos, Artimųjų Rytų ir net Afrikos virtuvėmis. Pagrindinis nacionalinis patiekalas - Mezze, kurį galimą suskirstyti į dar 30 mažų patiekalų, kuriuose dažniausiai rasite mėsos, žuvies su salotomis ir vaisiais. Jei Jūs mėgstate žuvį, geresnės vietos skanauti jūros gėrybių nei Kipras sunku būtų surasti. Egzotiniai patiekalai tokie kaip aštuonkojai, kalmarai tikrai pagardins Jūsų atostogas.
 
Nesibaigiantis naktinis gyvenimas 
 
Kipro naktinis gyvenimas išpildys visų lūkesčius, poreikius ir skonius. Jei naktinės linksmybės yra Jūsų variklis, galite nustoti ieškoti sau vietos atostogoms.  Ayia Napa rytų pakrantėje su 20 klubų yra rojus klubų mylėtojams, o šalies sostinėje Nikosijoje rasite daugybę barų, restoranų, klubų ir kitokio kultūrinio gyvenimo.
 
O jeigu visgi renkarės ramesnį poilsį, niekur toli keliauti Jums nereiks. Aplankykite vietinius kaimelius ir pamatykite kas yra tikrasis kiprietiškas svetingumas ir netrukdomas poilsis.
 
 
 

Susisiekite