Malaizija

Malaizijos kultūros ir skonių mozaika stebina sujungdama viską, kas yra geriausia Kinijoje, Indijoje ir Pietų Azijoje su istoriniu kolonijų laikotarpiu. Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras, įspūdinga verslo ir kultūros sostinė, lyginant su Singapūru, nedidelis miestas, kuriame su dviračiu ryte galite važinėtis pro XIX amžiaus įspūdinguosius pastatus, o naktį dairytis po neįsivaizduojamo aukščio spindinčius KL dangoraižius.
 
Valgymas čia, tarsi, nacionalinis hobis, o gamtos ir paplūdimių grožis apstulbins ir daug mačiusius keliautojus.
 
Maisto rojus
 
Paprastai geriausių restoranų patiekalų kainos priverčia gerokai ištuštinti savo piniginę, tačiau tik ne Malaizijoje. Čia už tikrai nedidelę kainą rasite nepaprastą maisto įvairovę, o jį gamins vieni iš geriausių šalies kulinarų.
Jūs privalote išbandyti gatvės maistą, kuris skoniu nenusileidžia prabangiems restoranams. Nesvarbu, ar Jūs mėgstate malaizietišką, kinišką, indišką ar tailandietišką virtuvę, čia, rasite viską ko tik įsigeisite.
 

Skirtingos kultūros
 
Tai šalis, kurioje visi gyvena harmonijoje ir taikoje gerbdami vieni kitus. Atrasite šventyklas, šalia mečečių, taip pat visai netoliese išvysite ir bažnyčias. Malaizijoje galėsite švęsti šv. Kalėdas ir tuo pat metu laukti kinų Naujųjų metų, ar išvysti indų šventus festivalius, musulmonų Ramadaną.   Būtent šioje šalyje visą tai galite išvysti vienoje vietoje.
 
Malaizija yra namai daugeliui, ar tai būtų vietiniai, atvykėliai iš kitų kraštų ar keliautojai. Aplankykite mažąją Indiją Kvala Lumpūre, Kiniją Penange ar žavėkitės keliautojų gatvės menu iš viso pasaulio.
 
Paplūdimiai
 
Malaizijoje atras savo rojaus kampelį ir tie, kurie ieško tik poilsio. Išvyskite daugybę stulbinančių paplūdimių skalaujamų krištolinio skaidrumo vandeniu. Vienus garsiausių paplūdimių rasite Langkawi ar Perhentian salose, kurie neabejotinai paliks neišdildomus atostogų įspūdžius. Jei tik kada pavargsite nuo poilsio, išbandykite nardymą, kuris padės kitomis akimis pamatyti šią nepakartojamą šalį.
 
UNESCO paveldas
 
 
Malaizijos miestas Malaka nuo pat 1509 metų priklausė portugalams, o vėliau ir olandams, prancūzams ir britams. Kiekviena šalis prisidėjo prie dabartinio nuostabaus grožio miesto kūrimo.
Ypač spalvingas ir vibruojančiu ritmu pulsuojantis miestas, 2003 metais UNESCO pripažintas kultūros paveldu. Išskirtinės architektūros miestas, kuris kadaise buvo tik žvejų kaimelis. Olandų aikštė ir Kristaus bažnyčia pietryčių Azijoje yra išskirtiniai traukos objektai žavintys keliautojus jau daugelį metų.

Susisiekite