Kenija

 
 
Liūtai ir leopardai -  tik maža dalis, ką pamatysite Kenijoje. Rytų Afrikos mėgstamiausia safario kryptis, daugiau nei 40 nacionalinių parkų ir rezervatų nuo Viktorijos ežero iki Indijos vandenyno. Gamtos įvairovė kokią galite tik įsivaizduoti ir beveik visos įmanomos Afrikos gyvūnų rūšys vienoje šalyje.
 
Kaip turbūt numatote, laukinės gamtos safaris yra pagrindinis turistų traukos objektas Kenijoje. Vertėtų paminėti, kad šiuo metu šalies infrastruktūra keliautojams yra neįtikėtinai patogi. Džipai, autobusai, lėktuvai Jums padės paprastai keliauti po šalį, o kur apsistoti visada turėsite didelį pasirinkimą, ar tai būtų įspūdingas poilsio namelis gamtoje ar norėtumėte praleisti naktį palapinėje.
 
Daugelis lankytojų pradeda savo kelionę Nairobyje, tačiau nepamirškite aplankyti ir Kenijos saulėtąją pakrantę, kurioje Jūsų lauks nuostabūs poilsio namai kiekvienam atvykusiam. Nesvarbu, ką pasirinksite - įvairiapusiškus miestus ar paplūdimio kurortus, būkite tikri, kad visur netoliese rasite nacionalinį parką ar rezervatą, o šalies sostinėje Nairobyje savo nacionalinį parką rasite net miesto ribose, kur išvysite zebrų, žirafų ir kitų egzotinių gyvūnų.
 
Kenija taip pat puiki vieta kultūriniams susidūrimams. Čia gyvena daugiau nei 40 skirtingų genčių, iš kurių kiekviena turi savo papročius ir įsitikinimus. Ar tai būtų garsieji Masajai su savo išskirtiniais drabužiais, papuošalais ir gyvenimo būdu ar kita Afrikos gentis, būkite tikri, kad šią Jūsų kelionę po Keniją prisiminsite visą gyvenimą. 

Susisiekite