Maldyvai

Saulėtoji gyvenimo pusė
 
Sveiki atvykę į Maldyvus, kur smėlis toks šviesus kaip vietinių šypsenos, kur be pertraukos galėsite mėgautis Indijos vandenyno šiluma, kur tobulas oras tarsi sapnas, o saulė ištisus metus sveikinasi ir laukia Jūsų.
 
Sunku patikėti, bet Maldyvų salyno rojus turistų buvo atrastas vos 1970 m. Čia nerasite industrinių bendrovių niokojančių natūralų gamtos grožį, o skaidrieji lagūnų vandenys Jums leis netrukdomai dairytis po iki 40 metrų gylį siekiantį nepakartojamą povandeninį pasaulį.
 
Išskirtinieji Maldyvai sudaryti iš 26 koralų salų ir apie 1200 salų, iš jų yra apgyvendintos vos  200 salų, o pusė jų skirtos mėgautis ir ilsėtis turistams, tad būkite tikri, kad tai vieta, kur netrukdomai galėsite ilsėtis su savo brangiausiais žmonėmis.
Nepakartojami saulėlydžiai ir Indijos vandenynas
 
Tarsi geriausių dailininkų nutapytas violetinis, rožinis ir oranžinis dangus, Maldyvų saulėlydžiai yra tai apie ką dar ilgus metus kalbėsite. Galėsite lengvai mėgautis vaizdais dieną, kai palmių žaluma tobulai dera su žydruoju salos vandenyno vandeniu,  o naktimis galėsite pasinerti į pasakiškus dangaus žvaigždynus.
 
Nepamirškite daugelio lankytojų pamėgtos pramogos stebėti delfinus saulėlydžio šviesoje. Tai Jums garantuos neišdildomus prisiminimus.
 
Baltieji ir švarieji paplūdimiai
 
Visi mes sunkiomis darbo savaitėmis kartais pasvajojame atsidurti tobulo grožio paplūdimyje, kur viešpatauja ramybė ir harmonija, bet dabar Jūs žinote šios svajonės vardą – Maldyvai.
 
Rytais pasimėgavę joga prieš Indijos vandenyną, galėsite tęsti poilsį atsigulę paplūdimyje, kur vietinis personalas pasirūpins, kad Jums niekada netrūktų jokių šaltųjų kokosų ar kokteilių su gardžiaisiais vietiniais vaisiais.
 
Romantiškasis pabėgimas
 
Jūsų privatus rojaus kampelis tik Jums. Jei ieškote prabangios ir karštos romantikos Jūsų medaus mėnesiui, tobulesnę vietą būtų sunku surasti. Įvairios romantiškos pramogos jūsų laukia dieną - pasiplaukiojimas su delfinais, spalvingųjų rifų stebėjimas, romantiškoji vakarienė dviese prabangiame restorane saulėlydžio fone, o naktį vainikuos piknikas po žvaigždėtu dangumi.
 
 
 
Pasaulinio garso nardymas ir povandeninis gyvenimas.
 
Skaidrusis Maldyvų vanduo leis nuolatos mėgautis koralų sienomis ir tropinėmis žuvimis. Žinoma, nepamirškite ir vėžlių safario ar bangininių ryklių stebėjimo.
 
Jei ieškote aktyvesnio laisvalaikio, prisiminkite, kad šis rojaus kampelis pasiūlys ir banglenčių sportą visiems, nesvarbu, ar Jūs jau patyręs banglentininkas ar trokštate pirmą kartą gyvenime užkariauti bangą.
 
Išskirtinis Maldyvų kultūrinis gyvenimas
 
Jei Jūs ieškote ne tik netrukdomo poilsio, būkite tikri, kad Maldyvų kultūrinis gyvenimas Jus taip pat įtrauks į savo sūkurį. Nuo smagiausių vakarėlių paplūdimiuose iki vietinių šokių pamokų. Taip pat galėsite leistis į Maldyvų sostinę Male ar pasiplaukioti su dhoni – tradiciniu laiveliu.
 
 
Užtikrintas romantiškas poilsis, nepamirštamas medaus mėnesis ar šurmulingai spalvingas Maldyvų kultūrinis gyvenimas.
 
Maldyvai Jūsų laukia!

 

 

 Viešbutis Holiday Island Resort & SPA 4*, South Ari atolas  Viešbutis Bandos Island Resort & SPA 4*+, North Male atolas. Viešbutis Royal Island Resort & SPA 5*, Baa atolas.
 
 

Susisiekite