Apie mus

Karantino metu bei esant pandeminei situacijai mūsų šalyje, kelionių klausimais konsultuojame tik nuotoliniu būdu. Esant reikalui, susitikimą mūsų ofise deriname iš anksto telefonu ar el.paštu.


Greitėjantis gyvenimo tempas, darbų gausa, buitis, mokslai... ir nebelieka laiko sau? Nėra kada vaikščioti po kelionių agentūras renkantis tinkamiausią šalį atostogoms ar viešbutį trumpam savaitgalio pabėgimui į Paryžių ar Romą?
Užsukę į mūsų internetinį tinklapį rasite daugybę kelionių pasiūlymų:

  • lėktuvų bilietus,
  • viešbučius,
  • savaitgalio keliones,
  • egzotines keliones,
  • paskutinės minutės keliones
  • automobilių nuomą.

Išsirinkti ir užsakyti galėsite būdami bet kurioje vietoje – ir namuose, ir biure, ir automobilyje mobiliojo telefono naršykle.
O jeigu planuojant kelionę vis dėlto kyla klausimų, visada mielai į juos atsakysime - rašykite ar skambinkite!

Ar kada susimastėte kaip dirba kelionių profesionalai ?
1. Užklausa
Pirmą kartą susitikus mes išklausysime jūsų pageidavimus. Pabandysime kartu apibendrinti Jūsų norus ir poreikius, išgryninsime pagrindinę informaciją, lūkesčius ir tada pradėsime konstruktyviai kurti Jūsų naują kelionę.

2. Atradimas
Kūrybinis procesas prasideda. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus mes išnagrinėjame regioną, tiekėjus, sudėliojame kelionės datas. Kad kelionė atitiktų Jūsų lūkesčius, mes pasitelkiame savo žinias, derybinius įgūdžius ir ilgametę kelionių pardavimo patirtį. Pagaliau turime „darbinį“ kelionės variantą su geriausiu kelionės ir kainos santykiu.

3. Patvirtinimas
Patvirtinimo procesas - tai kelionės laiko, maršruto bei kitų svarbių dtalių suderinimas. Jūs turite savo lūkesčius „popieriniame“ variante. Po apmokėjimo išsiųsime Jūsų kelionės dokumentus.

4. Rezultatas
Svajonių kelionė prasideda! Mėgaukitės kelione, saugiai grįžkite namo ir užeikite puodeliui arbatos.

Teikiamos paslaugos: 

Visų rušių kelionių pardavimas: Poilsinės; Pažintinės; Egzotinės; Sandals & Beaches; VIP kelionės; Savaitgalio kelionės; Poilsis Lietuvoje; Kruizai Jūromis ir Vandenynais; Vestuvinės kelionės ir dar daug daug kelionių visoms Jūsų svajonėms įgyvendinti.

Ruošiame indivdualius maršrutus
Užsakome viešbučius
Automobilių nuoma
Aviabilietų paieška ir pardavimas
Kelionių draudimas
Keltų bilietai
Traukinių bilietai
Pervežimai į/iš oro uosto/viešbučio
Automobilio parkavimas Vilniaus Oro uoste.

Čia prasideda Jūsų svajonių kelionė !  

Susisiekite