Tailandas

Ar Jūs kada nors svajojote aplankyti šalį, kurioje galite mėgautis įstabaus grožio paplūdimiais, tuo pat metu tyrinėti senąsias civilizacijas ir grožėtis gyvąja gyvūnija? Visi šie ir kiti dalykai dar niekados nebuvo taip suderinti, kaip Tailande. Daugelis turistų, keliaujančių pirmą kartą į egzotinius kraštus renkasi būtent Tailandą, kur valdžia ir turizmo departamentas užtikrina, kad kiekvienas užsienietis neturėtų jokių keblumų mėgaujantis šalies siūlomais turtais.
 
Net jei tai ne pirmasis Jūsų vizitas Tailande, galite būti ramūs, kad šis kraštas nustebins  kiekvieną kartą. Atostogų kryptis, kuriai neišleisite krūvos pinigų, visos paslaugos ir maistas yra nebrangūs, o draugiškos vietinių šypsenos ir aptarnavimas skleis tik geriausias emocijas. Šalis, kuri turi neįsivaizduojamą kiekį turistinių objektų, ekskursijų, veiklų, pramogų kiekvieno keliautojo poreikiams, o gamtos grožis kalbės už save.
 
 
Saulė ir paplūdimiai
 
Nesvarbu ar atostogausite gruodį ar gegužę, saulė čia šviečia ištisus metus. O priminti, kad čia rasite vienus gražiausių paplūdimių pasaulyje turbūt nereikia. Vanduo čia šiltas, skaidrus, o povandeninis gyvenimas pribloškiantis, kurį galėsite lengvai tyrinėti plaukiodami ar nardydami. 
Tailande egzistuoja tiek daug paplūdimių, kad lengvai pasirinksite sau tobuliausią poilsio kampelį ar vakarėlių vietą visai nakčiai. 
 
 

Tailandietiškas maistas 
 
Jūs niekada nebūsite bandę tikro tailandietiško maisto kol jo neparagavote Tailande. Maistas čia ne tik pigus, bet ir ypač skanus, o jo įvairovė leis kiekvienam pasirinkti. Puikiai paruoštos jūros gėrybės ar ką tik ištrauktas krabas ar vėžys nustebins kiekvieną gurmaną. Užsisakykite ką rekomenduoja vietiniai ir tikrai nenusivilsite, tik prisiminkite, kad aštrus maistas čia pasiekia visai kitas aukštumas, todėl paprašykite vidutiniškai aštraus ar  be aštriųjų prieskonių patiekalo. 
 
 
Bankokas kultūros Meka

 
Sostinė ir didžiausias miestas Tailande. Vieta, kurią galėtumėte tyrinėti ilgas savaites ir vis tiek atrastumėte ką nuveikti. Turgeliai vykstantys ant vandens, šventyklos, muziejai, restoranai, naktinis gyvenimas, teatrai, koncertai, o Grand Palace ir Temple of Dawn yra tai,  ko neišvydę negalėtumėte palikti Bankoko.
 
 
 
 
Šypsenų kraštas ir kultūra
 
Tailandas ne be reikalo yra vadinamas Šypsenų Kraštas, vietiniai žmonės yra draugiški, laimingi ir pasiruošę padėti Jums, jei tik paklysite ar reiks kokios pagalbos. Vietiniai tiki, kad jų gyvenimo likimas jau yra nulemtas, todėl kam tie pykčiai ir jaudinimasis?
 
Dar viena svarbi priežastis aplankyti Tailandą yra jos nesuskaičiuojamų amžių senumo kultūra ir papročiai. Tuo metu, kai daugelis Azijos valstybių buvo kada nors kolonizuotos, Tailandas visada išliko nepaliestas jokių kolonistų. To rezultatas -unikali rytų pasaulio kultūra, kurią galite lengvai išvysti čia. 
 
Tailandas kiekvienam, ar tai būtų pirmoji Jūsų kelionė į egzotiškuosius kraštus ar dairotės rojaus kampelio, kur praleisti atostogas su šeima, o gal Jūs ieškote romantiško pasaulio krašto, kur galėtumėte pasimėgauti su savo mylimuoju. 
 

Susisiekite