NAUJOS NOVATURO 2017 – 2018 METŲ ŽIEMOS POILSINIŲ ATOSTOGŲ KRYPTYS LAUKIA!

 

2017 – 2018 metų žiemos poilsinių kelionių išankstinių pardavimų sezonas tęsiasi!!!

Šį sezoną klientų svetingai lauks du Egipto kurortai – Hurgada ir Šarm aš Šeichas, puikieji Jungtiniai Arabų Emyratai ir klientų itin pamėgtos Madeiros, Tenerifės ir Lansarotės salos. Naujos ir jau pamėgtos saulėtos kryptys laukia!

Sezono NAUJIENA – FUERTEVENTŪRA! Ši sala klientus sužavės unikaliu lavos ir stiprių vėjų suformuotu kraštovaizdžiu, maloniu klimatu, gražiomis lagūnomis ir didelėmis bangomis, kurios sutraukia vandens sporto mėgėjus, šeimas su mažais vaikais ir saulės vonių ieškančius senjorus.

NAUJA: pristatome dar vieną naujieną -  jungtinius poilsio turus Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

 

Susipažinkite su 2017 – 2018 metų žiemos poilsinių kelionių išankstinių pardavimų sezono sąlygomis, galiosiančiomis 2017 08 01 – 2017 08 31 laikotarpiu. NAUJOS KRYPTYS LAUKIA!

Auksinė galimybė keisti kelionę:
Paslaugos kaina – 15 EUR asm. 
Paslauga leidžia keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės kryptį
Paslauga galioja 2017 - 2018 m. žiemos sezono poilsio kelionėms lėktuvu. Kelionės sezono keisti negalima. 
Šią paslaugą galima užsisakyti tik atliekant užsakymo rezervaciją.  Vėliau, t.y. jau padarytoms rezervacijoms, paslauga nebus tvirtinama.
Paslauga galima pasinaudoti, jeigu liko ne mažiau kaip 14 dienų iki išvykimo. 
 
DOVANA: nemokamas parkavimas Vilniaus oro uoste:
Paslauga bus teikiama turistams, užsakant žiemos poilsio keliones į Tenerifę arba į Fuerteventūrą.
Paslauga bus teikiama tiems turistams, kurių kelionės išvykimo ir grįžimo data yra laikotarpiu nuo 2017-11-01 iki 2018-04-01.
Paslaugą BŪTINA užsisakyti atliekant kelionės rezervaciją (paslaugą užsakant po kelionės rezervavimo, paslauga gali būti netvirtinama).
Užsisakant paslaugą būtina nurodyti šiuos duomenis: keliautojo vardas ir pavardė, automobilio valstybinis numeris, išvykimo data.
Nemokamo automobilio statymo laikas priklauso nuo kelionės trukmės, pavyzdžiui, užsisakius 7 nakvynių trukmės kelionę suteikiama galimybė nemokamai statyti automobilį 8 dienas, užsisakius 14 nakvynių trukmės kelionę suteikiama galimybė nemokamai statyti automobilį 15 dienų ir t.t.
Atlikus vieną kelionės užsakymą nurodytomis sąlygomis gali būti nemokamai statomas tik vienas automobilis.
Paslauga bus teikiama užsakius organizuotą turistinę kelionę arba aviabilietus skrydžiui pirmyn ir atgal į Tenerifę arba į Fuertenventūrą (paslauga neteikiama užsakius skrydžio bilietus tik į vieną pusę).
Automobilių statymo vietų skaičius ribotas.
 
Akcija „Draugai už atostogas kartu moka mažiau!”
 
 

 

Susisiekite