Atnaujinamos kelionės į Egiptą

Sugrįžta ilgai lauktos kelionės į Egiptą!


Skrydžiai į Egiptą bus vykdomi užsakomaisiais „Avion Express“ avialinijų skrydžiais: į Hurgadą keliausime šeštadieniais jau nuo vasario 20 d., o į Šarm aš Šeichą skrisime sekmadieniais nuo kovo 7 d.

Dabar pats geriausias laikas rezervuoti kelionę į Egiptą, nes:
  • galima rinktis iš plačiausios viešbučių pasiūlos patraukliausiomis kainomis,
  • rezervuosite kelionę vos už  50 EUR/asm., o likusi suma bus mokama tik 14 d. iki išvykimo,
  • tik už 19 EUR/asm. užsisakysite COVID PAUZĖ paslaugą ir galėsite atidėti poilsio kelionę dėl teigiamo COVID-19 testo rezultato iki kelionės likus bent 24 val.,
  • nemokamai gausite pagerintą „Auksinės galimybės keisti kelionę“ paslaugą ir vieną kartą galėsite keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną, pasikeitus planams ne mažiau kaip 14 d. iki išvykimo.

Patraukliausi kelionių pasiūlymai į Hurgadą 7 nakvynių atostogoms, išvykstant 2021 02 20 d.:

Pickalbatros Albatros Aqua Park 4*, AI - nuo 519 Eur/asm.
Sea Gull Beach Resort 4*, AI - nuo 519 Eur/asm.
Stella Di Mare Beach Resort & Spa 5*, AI - nuo 565 Eur/asm.


Patraukliausi kelionių pasiūlymai į Šarm aš Šeichą 7 nakvynių atostogoms, išvykstant 2021 03 07 d.:

Charmillion Club Aqua Park 4*, AI - nuo 575 Eur/asm.
Tropitel Naama Bay 5*, AI - nuo 585 Eur/asm.
Jolie Ville Golf & Resort 5*, AI - nuo 585 Eur/asm.


SVARBI INFORMACIJA PRIEŠ KELIONĘ

  • Visiems į Egiptą keliaujantiems turistams (įskaitant vaikus), yra privaloma iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą.
  • Visiems į Egiptą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.
  • COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.
  • Vykstantiems į Egiptą būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Daugiau informacijos apie AAS „BTA BalticInsurance Company“ siūlomą medicininių išlaidų draudimą teiraukitės draudimo bendrovėje www.bta.lt.
  • Keliautojams, vykstantiems į Egiptą turistiniais tikslais, reikalinga viza. Galioja išimtinė nemokama Egipto vizų išdavimo tvarka Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos piliečiams:
  1. asmenims, turistiniais tikslais į Egiptą (Hurgadą, Šarm aš Šeichą) atvykstantiems tiesioginiais užsakomaisiais skrydžiais iki 2021 04 30 įsigijus visą kelionės paketą, Egipto viza yra nemokama.

Susisiekite